14-TI DENNÍ INTENZIVNÍ INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM

18. 05. 2022

14 DNÍ NA CESTĚ K NEZÁVISLOSTI

Mnoho našich klientů k nám přichází s myšlenkou, jak na tom s pitím alkoholu vlastně jsou, sami to nedokáží přesně definovat nebo mají určitou životní krizi, ve které je nutné se zastavit, odpojit se od všech vnějších vjemů a zaměřit se na sebe.

Připravili jsme proto tento velmi intenzivní pobytový program, kde dbáme na individualitu klienta a během čtrnácti dnů nabídneme vše, aby se klient ve své situaci zorientoval, nastavil si priority, zastabilizoval se a rozhodnul se, kudy povedou jeho další kroky. 

Na vzniku programu pracovali zkušení a certifikovaní psychoterapeuti, profesní a životní koučové, psychiatr a také lidé se zkušeností nejen se závislostí na alkoholu, ale také s úzkostmi, depresemi, lidé kteří procházeli složitým životním obdobím a neviděli světlo na konci tunelu.

My jsme tu proto, abychom vám byli průvodci na této cestě a "světlo" a možné řešení Vám pomohli najít.

Pobytový program probíhá přímo v naší vile, kde je kromě intenzivního celodeního programu a individuálních konzultací zajištěné také ubytování, strava a další volnočasové aktivity, jako jóga, nutriční poradenství, cvičení.

Maximální kapacita v tomto programu je omezena na 6 klientů, aby měl každý klient opravdu dostatek prostoru pro sebe a pro vnímání a zpracování svých potřeb.

Cena 14-ti denního programu je 58.000 Kč bez DPH.

Cena je uvedena včetně ubytování a celodenní stravy.

Poptat termín

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce