SLUŽBY CENTRUM ALKOS


Všechny služby

DENNÍ INTENZIVNÍ STACIONÁŘ


Denní intenzivní stacionář je vhodný pro klienty, u kterých je ústavní léčba předčasná nebo jako přechod mezi ústavní léčbou a doléčováním. Tato forma léčby je ideální pro každého, kdo má motivaci a vůli svou situaci opravdu změnit a vrátit se k plnohodnotnému životu.

Léčba závislosti na alkoholu či lécích je vždy náročný proces, proto přistupujeme ke každému člověku individuálně s maximálním důrazem na individualitu a soukromí.

Další informace a cena

Individuální programy pomoci

Klientům nabízíme programy rozdělené podle délky trvání. Základem všech programů je vytvoření osobního plánu, který nazýváme Plán 1 rok + léčbou u nás vše začíná

  • 6 týdnů intenzivního denního stacionáře
  • 8 týdnů intenzivního denního stacionáře
  • 4 týdny stacionáře pro klienty po ústavní léčbě

V průběhu léčby s Vámi terapeuti budou pracovat na příčinách vaší závislosti, v rámci skupinových terapií budete své pocity, emoce a zkušenosti sdílet s ostatními klienty.

Mysleli jsme při sestavování našeho programu především na budoucnost. V rámci léčebného programu si s našimi terapeuty vytvoříte plán na rok dopředu, plán, který bude mít nejen variantu A, B ale také C, protože mít plán a pravidla je v počátcích abstinence nejdůležitější.

Náš tým Vám bude stát po boku, budeme místem, kam se budete moci vždy obrátit pro radu nejen v rámci doléčování, ale i individuálních pohovorů s terapeuty a dalšími odborníky.

Cena za jeden den podle programu:

Program 4 týdny - 1900 Kč/den

Program 6 týdnů - 1800 Kč/den

Program 8 týdnů - 1700 Kč/den


Program probíhá vždy od pondělí do pátku od 8:30 do 16:30

Jednou za 14 dnů také v sobotu od 9:00 - 13:00

Pro klienty, kteří nejsou z Prahy a mají o léčbu v našem centrum zájem zajistíme ubytování.

Poptat termín

AMBULANTNÍ LÉČBA


Máte pocit, že Vás alkohol nebo užívání léků začíná omezovat a má ve Vašem životě větší důležitost, než byste chtěli? V rámci individuální terapie se na nás můžete obrátit nejen s problémem závislosti, ale také v případě, kdy vás trápí úzkosti, deprese, celkově se necítíte dobře a chcete se na svůj život podívat z jiného úhlu pohledu, získat určitý odstup a celkově svůj život změnit s pomocí odborníka.

 

Cena: 900 Kč/50 minut


Poptat termín

DOLÉČOVÁNÍ ZÁVISLOSTÍ


Nejen pro naše klienty, ale i pro lidi přicházející z jiných zařízení, poskytujeme doléčovací program formou skupinových sezení a individuálních terapií.

 

700 Kč/ 60 minut - skupinová terapie

900 Kč/ 50 minut - individuální terapie


Poptat termín

RODINNÉ PORADENSTVÍ


Žijete s člověkem, který je závislý, svůj problém si nechce přiznat a zlehčuje ho? Jste unavení, bezmocní a nevíte, co dál? Přijďte se poradit s našimi terapeuty, pomůžou vám se v situaci zorientovat a poradí, jak ve vašem konkrétním případě ideálně postupovat.

 

Cena: 900 Kč/50 minut


Poptat termín

PÁROVÁ TERAPIE


Žijete s partnerem a necítíte se svobodně? Jste ochotni mu pomoci? Bojujete oba společně se svou závislostí? Dokážeme vám pomoci. Právě pro vás je určený program párové terapie.

 

Cena: 900 Kč/50 minut


Poptat termín

ŽIVOTNÍ KRIZE


V rámci individuální terapie se na nás můžete obrátit nejen s problémem závislosti, ale také v případě, kdy vás trápí úzkosti, deprese, celkově se necítíte dobře a chcete se na svůj život podívat z jiného úhlu pohledu, získat určitý odstup a celkově svůj život změnit s pomocí odborníka.

 

Cena: 900 Kč/50 minut


Poptat termín

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište nám